טיפולים

 
 

טיפולי הילינג ואיזון לנשים בהריון

 
ההיריון מביא את האישה להיות כלי להכלה של ישות חדשה המתפתחת בתוכה. תהליך זה, מביא אל הגוף שינויים פיזיים ונפשיים שלא היו ידועים לפני כן . נוצרות בגוף סתירות בין המוכר והידוע לבין החדש והמתפתח.
לפעמים חוסר איזון זה מביא איתו ביטוי של אי נוחות אולי כאבים, עייפות, הקאות, צרבות, כאבי רגליים, מצבי רוח ועוד. הטיפול בנשים בהיריון הוא טיפול לתמיכה במערכות ההורמונאליות והחיסוניות של הגוף וחיזוק מערכת השלד והשרירים.
טיפול בנשים הרות הוא טיפול בשני אנשים: עד גיל 5 חודשים , העובר עדיין ברמת ה"בית": ההיריון נמצא עדיין בתוך האגן. רוב האמהות,עדיין אינן חשות בישות בעלת גוף עצמאי הגדלה בתוכן. בסביבות השבוע ה- 18 פתאום מרגישים את העובר וההיריון מקבל משמעות חדשה : "חיים נוספים" בגוף האם. עד לשבוע ה - 18 נבנים היסודות והשלד , בדרך כלל,
אם היסודות תקינים, מחליט "היצרן" להכניס פנימה את היצירה (הנשמה), לכן הטיפול שאנחנו נותנים בזמן בניית הבסיס, תומך בתהליך צמיחת ההיריון . בקונספציה המחשבתית הראשונה - ההיריון אמור להיות תהליך של בחירה ורצון , האחריות של האם היא בקבלת ההיריון קבלה שלמה. היה והתהליך אינו כזה, אזי נפגע העובר ויוצא מאיזון אנרגטי נפשי ואו פיזי. העובר מסופק דרך מערכת הדם. דרכו עוברים אליו רשמים וחוויות העוברים על האם .
המערכת ההורמונאלית קושרת את התינוק לכל החוויות העצביות שהאם חווה במהלך ההיריון. לכן אימהות המודעות להשפעות על העובר - האדם שבדרך, מתייחסות להיריון ברצינות ובחשיבות רבה: אם האם תהיה רגועה - יעבור שדר של רגיעה לעובר, ולהיפך.
הטיפולים הניתנים ב "גאיה מקום" ע"י איל קופליס, באים להזרים את חיי האישה בתוך ההיריון ולאפשר לה חיי נוחות עם המבנה החדש בגופה.
 
 
 
איל קופליס 4